Савршен спој – Perfect date – Savršen spoj

Вијеће ученика ЈУ Економске школе Брчко је на својој редовној сједници одржаној 24.1.2023. године подржало идеју обиљежавања Дана заљубљених, 14. 2. 2023. године.
Позивамо ученике да се укључе у планиране активности:

 Четвртак, 9. 2. и петак 10. 2. 2023. године
Размјена писама путем кутије која се налази код дежурног ученика на спрату.
 Понедјељак, 13. и уторак, 14. 2. 2023. године
Донирајте колачић или новац куповином колачића. Захвалница за донацију је улазница за забавне игре у спортској сали. Новац ће се користити за реализацију активности Вијећа ученика.
 Уторак, 14. 2. долазак у школу У ЦРВЕНОЈ ОДЈЕЋИ, црвено као боја заљубљености и љубави.
 Уторак 14. фебруара од 12.30 до 13. 30
Друшвено забавне игре у спортској сали:
 Игра музичких столица
 Лимбо игра
 Плес са балонима
 Прегледајте најаву активности и извјештај о активностима Вијећа ученика поводом Дана заљубљених на школској инстаграм страници.

Savršen spoj – Perfect date – Савршен спој

Vijeće učenika JU Ekonomske škole Brčko je na svojoj redovnoj sjednici održanoj 24.1.2023. godine podržalo ideju obilјežavanja Dana zalјublјenih, 14. 2. 2023. godine.
Pozivamo učenike da se uklјuče u planirane aktivnosti:

 Četvrtak, 9. 2. i petak 10. 2. 2023. godine
Razmjena pisama putem kutije koja se nalazi kod dežurnog učenika na spratu.
 Ponedjelјak, 13. i utorak, 14. 2. 2023. godine
 Utorak, 14. 2. dolazak u školu U CRVENOJ ODJEĆI,
crveno kao boja zalјublјenosti i lјubavi.
 Utorak 14. februara od 12.30 do 13. 30
Drušveno zabavne igre u sportskoj sali:
 Igra muzičkih stolica
 Limbo igra
 Ples sa balonima
 Pregledajte najavu aktivnosti i izvještaj o aktivnostima Vijeća učenika povodom Dana zalјublјenih na školskoj instagram stranici.